Copyright 2021 - Custom text here
  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

Nedjelja, 14 Ožujak 2021 14:59

Prvenstvo RS HB I liga 8 kolo muškarci

Rezultat utakmice

 

GSD Tomislavgrad; subota; 13.03. 2021

 

Rezultat utakmice

 

GSD Tomislavgrad; subota; 13.03. 2021

 

Prvenstvo RS HB I liga  8 kolo muškarci

 

RK Delminium - RK Čapljina     27:21

 

Velika pobjeda rukometaša Delminiuma protiv odlične ekipe Čapljine. Do polovice prvog poluvremena rezultat je bio izjednačen, nakon čega se naša ekipa odvaja i pravi razliku od četiri gola. Drugo poluvrijeme je donijelo još čvršću obranu i naši rukometaši imali su pred kraj utakmice  čak deset golova prednosti. Na kraju su dobili šansu svi igrači sa klupe i dali su doprinos ovoj velikoj pobjedi. Najviše golova u našoj ekipi dao je Marko Čamber 10 golova i Luka Škorić 5 golova.

 

Čestitamo našoj seniorskoj ekipi na ovoj vrijednoj pobjedi.