Copyright 2021 - Custom text here
  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

Utorak, 15 Lipanj 2021 06:09

Izvješće završnice državnog rukometnog prvenstva BiH Djevojčice 2006 12/13.06.21.- Vitez

Završnica državnog prvenstva BiH za Ženske ekipe u kategoriji 2006 i mlađe 12/13.06.21.- Vitez

                 B   I   L   T  E   N       

            Završnog natjecanja za Ženske ekipe u kategoriji 2006 i mlađe 12/13.06.21.- Vitez

        

                                                            SUDIONICI TURNIRA

-          HŽRK GRUDE- GRUDE

-          R.A. VITEZ - VITEZ

-          ŽRK DELMINIJUM- TOMISLAVGRAD

-          ŽRK DERVENTA- DERVENTA

-          ŽRK KNEŽOPOLJKA – KOZARSKA DUBICA

-          ŽRK SLOGA – GORNJI VAKUF/USKOPLJE

-          ŽRK LOKOMOTIVA – MOSTAR

-          ŽRK KRIVAJA – ZAVIDOVIĆI

 

                         GRUPA „A“                                                                                  GRUPA „B“

              A1    ŽRK KRIVAJA                                                                      B1   ŽRK DERVENTA

              A2   ŽRK DELMINIJUM                                                              B2   ŽRK LNEŽOPOLJKA                                                                  

              A3   ŽRK SLOGA                                                                         B3   R.A. VITEZ                                                                  

              A4   HŽRK GRUDE                                                                      B4   ŽRK LOKOMOTIVA                                                                   

 

                                                                          R  A  S  P  O  R  E  D    ZA 12.06.21

Sati     Br.ut.                                                         Ekipe                                                             rezultat- (poluvr) 

             

10,00    1.   A1   ŽRK KRIVAJA                                             A3  ŽRK SLOGA                          20 : 28   (10:17)  

                                                               (Božić-Slipac- Paleksić)                                                                     

11,oo    2.   B1  ŽRK DERVENTA                                        B3  R.A. VITEZ                             22 :14   (10:4)

                                                              (Gajić-Radulović – Bradarić)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

                                                               

                                             12,00                 SVEČANO  OTVARANJE TURNIRA

 

12,30    3.   A2  ŽRK DELMINIJUM                                   A4  HŽRK GRUDE                          16:24   (7:12)        

                                                              (Božić-Slipac - Primorac)                                                                                                            

13,30    4.   B2  ŽRK KNEŽOPOLJKA                                  B4  ŽRK LOKOMOTIVA                 10 :0 

                                                              (Gajić – Radulović – Primorac)                                                                                           

14,30    5.   A4  HŽRK GRUDE                             A1  ŽRK KRIVAJA                                    26 : 16    (13:10)    

                                                                  (Božić-Slipac -  Primorac)                                                                                       

15,30    6.   B4  ŽRK LOKOMOTIVA                    B1  ŽRK DERVENTA                               23 : 20     (11:11)

                                                                  (Čedić-Đerzić – Bradarić)                                                                                            

16,30    7.   A3  ŽRK SLOGA                                 A2  ŽRK DELMINIJUM                           23 : 18     (10:9)         

                                                                  (Čedić-Đerzić - Primorac)                                                                                

17,30    8.   B3  RA VITEZ                                     B2  KNEŽOPOLJKA                                   9 : 29      (3:15)     

                                                                   (Gajić – Radulović – Primorac)                                                                                 

18,30    9.   A1  ŽRK KRIVAJA                              A2  ŽRK DELMINIJUM                           21 : 15    (10:6) 

                                                                   (Gajić-Radulović – Bradarić)                                                                                                                            

 

19,30  10.   B1  ŽRK DERVENTA                         B2  ŽRK KNEŽOPOLJKA                          25 : 22     (12:11)   

                                                                    (Božić-Slipac – Primorac)                                                                                            

                                            

                                                              R A S P O R E D  za 13.06.21.            

 

9,oo    11.   A3  ŽRK SLOGA                                A4  HŽRK GRUDE                                       23 :15     (12:7)   

                                                                    (Božić-Slipac – Primorac)

                                                                                         

10,oo  12.   B3  RA VITEZ                                    B4  ŽRK LOKOMOTIVA                            13 : 18    (7.8)

                                                                     (Gajić – Radulović – Primorac)                                                                                          

                            

                        T A B E L A- A                                                                     T A B E L A – B

1.       ŽRK SLOGA             3  3 0 0  74:53    9                       1.  ŽRK KNEŽOPOLJKA   3 2 0 1  61:34   6                                                      

2.       HŽRK GRUDE          3 2 0 1   65:55    6                       2.  ŽRK DERVENTA         3 2 0 1  67:59   6                                                  

3.       ŽRK KRIVAJA           3 1 2 0  57:69     3                      3.  ŽRK LOKOMOTIVA    3 2 0 1  41:43   6                                                  

4.       ŽRK DELMINIJUM  3 0 0 3   49:68    0                       4.  R.A. VITEZ                   3 0 0 3  36:69   0                                                            

 

                                     

                                                       

 

 

 

 

 

                                                             P o l u f i n a l e     

  

11,oo  13       A1  ŽRK SLOGA                               B2  ŽRK DERVENTA                              22 : 17  (15:8)                

                                                                   (Božić-Slipac – Paleksić)                                  

12,oo  14      B1  ŽRK KNEŽOPOLJKA                A2  HŽRK GRUDE                                   17 : 19   (8:9)  

                                                              (Čedić-Đerzić – Bradarić)                                          

 

                                                                       Za 7. mjesto

13,oo  15        A4  ŽRK DELMINIJUM                 B4  RA VITEZ                                           20 : 14  (8:4)    

                                                                    (Gajić-Radulović - Paleksić)                                                 

          

                                                                     Za 5. mjesto                                                                                 14,oo  16         A3  ŽRK KRIVAJA                        B3  ŽRK LOKOMOTIVA                          21 : 30  (14:14) 

                                                                     (Čedić-Đerzić – Bradarić)                                                                                 

 

                                                        Za 3. mjesto      

15,oo  17         ŽRK KNEŽOPOLJKA                               ŽRK DERVENTA                            27 : 9   (17:6)

                                                                     (Gajić-Radulović – Paleksić) 

 

                                                                      F    I    N    A    L    E

16,oo  18                                 ŽRK  SLOGA      -         HŽRK  GRUDE                                 19 :16  (12:8)

                                                                      (Čedić – Đerzić – Bradarić)                                                                      

                                                         T  A  B  E  L  A   

             

                            1.   ŽRK  SLOGA

                            2.   HŽRK  GRUDE    

                            3.  ŽRK KNEŽOPOLJKA

                            4.  ŽRK DERVENTA

                            5.  ŽRK LOKOMOTIVA

                            6.  ŽRK KRIVAJA

                            7.  ŽRK DELMINIJUM

                            8. R.A. VITEZ

Prvak BiH, u kategoriji 2006. godište- djevojčice je ŽRK SLOGA Gornji Vakuf/Uskoplje.

 

 

17,oo    Dodjela nagrada i zatvaranje prvenstva.

 

Domaćin završnog turnira, i tehnički organizator, R.A.-Vitez, na čelu sa gospodinom Ćato Nikolom, pored medalja i pehara, osigurali su i pojedinačne nagrade za najboljih sedam  igračica, u vidu poklon – bona, u vrijednosti od po 100,00 KM.

Za NAJBOLJE igračice, po odluci trenera, proglašene su:

-          MAJA POPOVIĆ            - ŽRK DERVENTA

-          JOSIPA ZUBAC              - HŽRK GRUDE

-          LARA STANIĆ                - ŽRK KNEŽOPOLJKA

-          JOSIPA STANIĆ             - ŽRK DELMINIJUM

-          HADŽIABULIĆ SARAH - ŽRK SLOGA

-          NEJLA MAGLAJKIĆ       - ŽRK KRIVAJA

-          DŽEJLA MEŠIĆ               - ŽRK LOKOMOTIVA

Organizacija završnog turnira protekla u najboljem redu i bez ijedne primjedbe tehničkom organizatoru, R.A. VITEZ, i gospodinu Ćato Nikoli.

 

                                                                                                                                        

                                                                                                 Komesar turnira

                                                                                              Bradarić Haris  s.r.